Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

Binnenland

Apostel Suleman: “Ik denk dat dit de beste tijd is voor Suriname”

PARAMARIBO - Apostel professor Johnson Suleman uit Nigeria heeft een beleefdheidsbezoek gebracht aan president Jennifer Simons.

Times of Suriname

De geestelijke werd donderdag op het presidentieel paleis ontvangen. Apostel Suleman, die op geestelijke missie was in Suriname, brengt normaliter altijd vóór vertrek uit een land bezoek aan het leiderschap van de natie. Belangrijk was het tonen van dankbaarheid voor de goede ontvangst, gunstige sfeer en waardering aan het staatshoofd.

Apostel Suleman hield een goede ervaring over van de ontmoeting met de president. Hij gelooft dat Suriname met het huidige staatshoofd goede tijden tegemoet mag zien. “Ik denk dat dit de beste tijd is voor Suriname. Sta achter jullie leider, steun jullie leider en bid voor jullie leider”, geeft de geestelijke mee. Hij voegde eraan toe: “Mensen van Suriname, jullie hebben geluk met het leiderschap dat jullie op dit moment hebben.” Naar zeggen van de apostel heeft niet eenieder een moeder als leider. “En één ding dat je van moeders kunt leren, is empathie en gevoelens.”

Sterk leiderschap heeft volgens de geestelijke te maken met gevoel voor de medemens. Hij merkt op dat de meeste leiders wereldwijd geen inlevingsvermogen hebben. Er moet een verantwoord bestuur zijn met leiderschap dat mensgericht is en de pijn van de mensen voelt. Hij benadrukt tevens het probleem van corruptie wereldwijd. Volgens de apostel verarmt het volk als leiders komen en de rijkdom van het land meenemen. De geestelijke waarschuwt bestuurders: “Je laat een slechte erfenis achter voor jezelf en voor je kinderen. Het is dus belangrijk dat elke leider humaniteit, empathie en mensvriendelijke innovaties heeft.”

Apostel Suleman vertoefde in Suriname in verband met de Outpouring Campagne. Dit evenement werd op 3 en 4 maart in de Anthony Nesty Sporthal afgewerkt. “Het was bijzonder de afgelopen twee dagen. Wij hadden heel wat wonderen, die zijn geschied en bovenal Jezus is verheerlijkt”, blikt hij content terug. De geestelijke benadrukt de werking van het evangelie. “Het is goed nieuws en wij zijn gekomen om deze boodschap net als in andere landen met Suriname te delen.”

De apostel heeft gedurende zijn verblijf in Suriname enorm genoten van de gastvrijheid. “De mensen zijn erg gastvrij, zeer openhartig en heel warm.” Ook de weersomstandigheden hebben indruk gemaakt op de Nigeriaanse geestelijke. “Ik ben de wereld rondgereisd en heb altijd problemen met het weer. Maar het klimaat in Suriname is zo vriendelijk. Ik heb ervan genoten en het was een goede tijd.”

Gerelateerde Artikelen

Engels

Fewer Israeli strikes but also less aid in Gaza as Iran war rages

GAZA - In his makeshift tent in Gaza City, displaced Palestinian Jamal Abu Mohsen says the bombs are falling less often these days.

Buitenland

Tientallen motten krijgen andere benamingen omdat hun namen niet klopten

NEDERLAND - Tientallen nachtvlinders hebben een nieuwe Nederlandse naam gekregen. Dat was volgens vlinderdeskundigen nodig,...

BASKETBAL

Thunder wint thriller tegen Knicks

Oklahoma City Thunder heeft een zwaarbevochten overwinning geboekt op New York Knicks.

Engels

DR Congo government says 200 killed after landslide at rebel-held mine

CONGO - More than 200 people, including 70 children, have been killed after a landslide caused a collapse in a mining area in the east of the Democratic Republic of Congo, the government says.