Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

WORSTELEN

Brunings na dominante zeges: “Dit is nog maar het begin”

De stap van Stephan Brunings om een gewichtsklasse hoger te gaan worstelen,...

Times of Suriname

heeft direct zijn vruchten afgeworpen. De atleet van FC Warriors won tijdens het Back In Action-worsteltoernooi overtuigend beide partijen en liet zien klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging.

Brunings rekende in zijn eerste partij af met Sidhart Kalloe van Jai Hind en versloeg later op de dag ook Adjani Poeketie van Tatami. Daarmee onderstreepte hij zijn sterke vorm in de zwaardere klasse. “‎Normaal vecht ik in de 65kg klasse en laat me eerlijk zijn: daar heb ik van iedereen al gewonnen en niet zomaar, maar overtuigend. Voor mij was het duidelijk dat het tijd was voor iets nieuws. ‎Dus heb ik besloten om een klasse omhoog te gaan en te vechten in de 74kg. ‎Geen makkelijke stap. Grotere, sterkere tegenstanders… maar dat maakt voor mij geen verschil. ‎Ik heb 2 wedstrijden gevochten op dezelfde dag, tegen een semikampioen en een kampioen. ‎Beide overtuigend gewonnen en beide binnen 1 minuut afgewerkt”, geeft Brunings aan.

De ambitieuze worstelaar kijkt al verder vooruit en laat er geen twijfel over bestaan waar zijn doelen liggen. ‎En één ding maakte Brunings duidelijk: “Elke keer dat ik de mat op stap, zie je groei. ‎Elke keer kom ik beter terug. ‎Als ik blessurevrij blijf, ga ik alle matwedstrijden van de SWF meepakken. ‎En geloof me… eind van het jaar ga ik voor die titel in de 74kg. ‎Daarnaast ligt mijn focus ook op internationale toernooien. ‎Ik kom niet om mee te doen ik kom om mijn naam neer te zetten.”

Gerelateerde Artikelen

TROEFCALL

Kampoe en Palm Boys delen baunie uit

Kampoe en Palm Boys hebben in hun respectieve wedstrijden stevig uitgehaald...

Buitenland

Hongarije onder vuur na gelekte gesprekken met Russen

OEKRAÏNE - Oekraïne heeft felle kritiek geuit op Hongarije nadat telefoongesprekken tussen de Hongaarse minister van Buitenlandse Zaken en zijn Russische ambtgenoot waren uitgelekt.

Engels

Tanker hit by 'unknown projectile' off Qatar: UK agency

DUBAI - A tanker has been hit by a projectile in the Gulf, off the coast of Qatar's capital Doha,...

Binnenland

Strafzaak rond vermiste mannen uitgesteld

PARAMARIBO – De strafzaak rond de twee, sinds 25 mei 2024, vermiste mannen heeft op 25 maart 2026 opnieuw geen doorbraak opgeleverd.