Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

Buitenland

‘Geheime dochter’ van Poetin laat van zich horen

MOSKOU  -  De ‘geheime’ dochter van de Russische president Vladimir Poetin heeft voor het eerst in lange tijd iets van zich laten horen.

Times of Suriname

Elizaveta Krivonogikh verdween kort voor het begin van de oorlog in Oekraïne van de radar. In een bericht zei ze nu dat Poetin haar leven en dat van miljoenen anderen heeft “verwoest”. Elizaveta, ook bekend als Luiza Rozova, sprak in een bericht op Telegram over “de man die miljoenen levens nam en het mijne verwoestte”. Het bericht werd ingezien door de Duitse krant Bild. Verder laat ze weten dat ze het ‘bevrijdend’ vindt om haar gezicht weer aan de wereld te laten zien. Dat “herinnert haar eraan wie ze is en wie haar leven heeft verwoest”. Zo verwijst ze naar haar vermeende vader Vladimir Poetin, zonder zijn naam te noemen.

Over de afkomst van Elizaveta is veel te doen. Elizaveta is de dochter van een vrouw met wie Poetin naar verluidt een affaire had toen hij getrouwd was met een andere vrouw. De moeder van Elizaveta was van bescheiden komaf en werkte als schoonmaakster. Vlak na haar bevalling kreeg ze een peperduur appartement in Monaco cadeau, waardoor de geruchten over een affaire met Poetin verder werden aangewakkerd. Verder is het opvallend dat Elizaveta onder het patroniem Vladimirovna (‘dochter van Vladimir’) staat geregistreerd en dat er geen andere vader bekend is.

Het Kremlin waakt er angstvallig over dat niets uit Poetins privéleven naar buiten komt. Officieel werd dan ook nooit bevestigd dat Elizaveta een dochter is van de Russische president, maar volgens kenners lijkt ze sprekend op hem. Poetin heeft twee wettige dochters, Maria en Katerina, met zijn eerste vrouw Ljoedmila. Hij scheidde van haar in 2013. Hij zou ook twee zonen hebben met Alina Kabajeva, de voormalige turnkampioene. Naar verluidt had hij meer dan twintig jaar een affaire met haar. (HLN/Facebook/ANP/EPA)

Gerelateerde Artikelen

Van versneld naar vertraagd

SRD 1000 nog niet uitbetaald ondanks toezegging regering

PARAMARIBO – De beloofde extra uitkering van SRD 1000 aan kwetsbare groepen laat op zich wachten, ondanks eerdere stellige toezeggingen van de regering dat het geld eind maart volledig beschikbaar zou zijn.

Buitenland

Drones uit Russisch luchtruim storten neer in NAVO-landen

RUSLAND - Twee drones zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in NAVO-landen Estland en Letland neergestort.

Engels

Can nations save the shorebird that flies 30,000 km a year?

BRAZIL - Chasing an endless summer, one shorebird species undertakes a grueling annual journey from the Arctic to the tip of South America and back -- a feat increasingly fraught with peril.

Buitenland

Britse politie arresteert twee mannen voor in brand steken Joodse ambulances

LONDON - De politie in Londen heeft twee mannen gearresteerd die worden verdacht van het in brand steken van vier ambulances van een Joodse organisatie in de nacht...

Binnenland

Minister Huur ontvangt SEMIF voor presentatie duurzame projecten

PARAMARIBO – Minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO) heeft het team van de Suriname Environmental and Mining Foundation (SEMIF) ontvangen voor een presentatie.

‘Geheime dochter’ van Poetin laat van zich horen