Honduras heeft zich verzekerd van deelname aan het WK U-17, dat in Qatar zal worden gehouden.

In de beslissende groepswedstrijd versloegen de Hondurezen Bermuda met 2-0 en eindigden daarmee als winnaar van groep H.
Suriname maakte aanvankelijk ook deel uit van deze poule, maar kon vanwege een administratieve fout niet afreizen. Door het wegvallen van de Surinamers bestond groep H uiteindelijk uit Honduras, Guyana en Bermuda. Voorafgaand aan het laatste duel stonden Honduras en Guyana beide op drie punten. Guyana had echter al zijn wedstrijden gespeeld, waardoor Honduras wist wat het te doen stond: minimaal een positief resultaat tegen Bermuda om zich opnieuw te plaatsen voor het eindtoernooi.
Honduras begon voortvarend, maar had moeite om de kansen te verzilveren. Pogingen van Milton Moya, Jonathan Claros, Eduardo Romero en Jefferson Guiti leverden in eerste instantie geen doelpunt op. In de 35ste minuut brak Mike Arana uiteindelijk de ban en zette zijn ploeg op voorsprong: 1-0. Bermuda probeerde direct in te grijpen en bracht Tyler Steede binnen de lijnen, maar Honduras bleef de bovenliggende partij in de eerste helft. Na rust kreeg Bermuda via Steede, Kayuri Tucker en Z’Ani Jennings mogelijkheden om langszij te komen, maar de afronding liet te wensen over. Dat kwam de eilanders in de 81ste minuut duur te staan, toen Jeremy Rodriguez uit een kopbal de 2-0 binnenschoot en het duel besliste.
Met de overwinning eindigt Honduras als eerste in groep H en plaatst het zich voor het WK U-17. Naast Honduras hebben ook Panama (groep B), Haïti (groep C), Costa Rica (groep D), de Verenigde Staten (groep E), Cuba (groep F) en Jamaica (groep G) zich gekwalificeerd.
In groep A is de strijd nog niet beslist. Met nog één wedstrijd te gaan voert Mexico de ranglijst aan met negen punten, terwijl Trinidad en Tobago en Barbados volgen met zes punten.