
PARAMARIBO - Het One People Fest is goed ingeslagen. Dit eendaagse evenement vond zaterdag plaats in de Domineestraat.

De locatie was niet alleen het toonbeeld van Surinaamse culinair en muziek, maar bovenal blijde gezichten van mensen die er waren voor de ontspanning en zichtbaar genoten, meldt de Srefidensi website.
“Ik ben samen met mijn gezin. Het is gezellig, sfeervol en we hebben het allemaal naar onze zin. Zowel wij als ouders en kinderen komen aan onze trekken”, reageerde Ilaisa Madella over het eendaags festival, dat onderdeel was van het veelomvattende Srefidensi-feestprogramma.
Het publiek genoot van verschillende culturele optredens, eten en drinken en kinderspelen. Maryan Setrodikoro van Eden Herbs & Spices NV is de mening toegedaan dat dit event een uitnodiging was voor het toerisme. “We laten zien wat we in huis hebben aan cultuur en culinaire kunst.” Het geheel werd aangenaam gemaakt met verschillende verkoopstands, zitplekken en muziekpodia. Bezoekers konden zodoende op hun eigen wijze genieten van het veelzijdige programma.

