
PARAMARIBO – De Pride Walk en het Qyard Festival keren terug op zaterdag 25 oktober 2025, als hoogtepunt van Pride Month Suriname.

Onder het motto “In beweging voor gelijkheid” nodigt de organisatie iedereen uit om mee te lopen voor mensenrechten, lhbtiq+ rechten, inclusie en diversiteit.
De Pride Walk start om 16:00 uur bij Zus & Zo, en eindigt feestelijk met het Qyard Festival, een openluchtviering vol muziek, performance en verbinding. “De Pride Walk is meer dan een kleurrijke optocht. Het is een collectieve oproep om te blijven staan voor een samenleving waarin iedereen – ongeacht gender, seksuele oriëntatie of achtergrond – zich vrij en veilig voelt”, aldus de organisatie.
Het Qyard Festival belooft een inspirerende en energieke afsluiting te worden, met optredens van The Generals, Andy D, DJ Jemaya, en een spectaculaire showcase van Ballroom Suriname — waar kunst, expressie en zelfliefde samenkomen op het podium.
De organisatie roept ook bedrijven, maatschappelijke organisaties, scholen en religieuze gemeenschappen op om zichtbaar mee te lopen, als teken van solidariteit en steun voor een inclusiever Suriname.

