TROEFCALL – De ongeslagen reeks van de Politie Troefcallvereniging (PTV) is ten einde.

In de competitie van de Surinaamse Troefcallbond moest PTV donderdag in Court Charity zijn meerdere erkennen in Kampoe II: 84-71.
Het werd een duel dat het publiek tot de laatste set in spanning hield. Kampoe II begon scherp en nam na de eerste ronde direct een voorsprong van tien punten. PTV herpakte zich in de tweede ronde en bracht de achterstand terug tot vijf punten, waarmee de wedstrijd weer volledig open lag. Echter, in de derde ronde sloeg Kampoe II opnieuw toe. Met sterk samenspel en efficiënt puntenwerk werd de marge uitgebreid naar veertien punten. PTV probeerde in de slotronde nog terug te komen, maar ondanks een enerverend slot hield Kampoe II stand en trok met dertien punten verschil aan het langste eind.
Bij Kampoe II was het duo Viresh Changoer – Rinesh Dhanes beslissend met 28 punten. Bij PTV eindigde Viresh Boeddha – Stivano Fede met 21 punten, maar dat bleek onvoldoende om de ongeslagen status te behouden.
In een andere ontmoeting boekte Kampoe een ruime overwinning op Charity. Met een verschil van 26 punten werd het 98-72. Dinesh Hardin – Navin Jiawan was op dreef en sloot af met 34 punten. Door deze overwinning, gecombineerd met het verlies van PTV, heeft Kampoe de koppositie in de competitie overgenomen. Ook No Name liet van zich horen. Tegen Shaktie werd overtuigend gewonnen met 93-59, een verschil van 34 punten. Haroen Dewsaran – Johnny Dihal leverde met 29 punten een belangrijke bijdrage aan de zege. Bij Shaktie kwam het koppel Dew Alakhramsing – Mansing Sewdajalsingh tot 17 punten.