PARAMARIBO/AMSTERDAM – De Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) maakt bekend...

dat vlucht PY993 vanuit Amsterdam met bestemming Paramaribo van vrijdag, kort na het opstijgen terugkeerde naar luchthaven Schiphol vanwege een technische storing die nader wordt onderzocht.
Vlucht PY993 landde veilig en collega’s op Schiphol zorgen voor alle benodigde ondersteuning aan passagiers. Aan de passagiers van vlucht PY994 met bestemming Amsterdam wordt nadrukkelijk verzocht zich niet naar de Johan Adolf Pengelluchthaven te begeven om onnodig wachten te voorkomen. Nieuwe vertrek- en aankomsttijden zullen zo spoedig mogelijk worden gecommuniceerd via onze officiële communicatiekanalen, waaronder e-mail en de officiële Surinam Airways Faceboo-kpagina.
Passagiers wordt verzocht deze kanalen regelmatig te raadplegen voor de meest actuele informatie. De SLM betreurt het ontstane ongemak en begrijpt dat deze situatie impact heeft op de reisplannen van haar passagiers. Veiligheid heeft te allen tijde de hoogste prioriteit en er wordt intensief gewerkt aan een zorgvuldige en spoedige oplossing van de situatie.