Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

Buitenland

Snowboarder valt in kloof in Mont Blancmassief en overlijdt

PARIJS - In het Mont Blancmassief is afgelopen maandag een snowboarder, een vijftiger, om het leven gekomen toen hij in een diepe kloof was gevallen.

Times of Suriname

Dat zeggen de Franse bergreddingsdiensten. De snowboarder, een buitenlander, bevond zich afgelopen maandag op de Vallée Blanche, een populaire offpiste-route die bereikbaar is met de kabelbaan op de piek Aiguille du Midi, aldus de gendarmerie van Chamonix. Het ongeval gebeurde afgelopen maandagmiddag.

“De persoon viel een dertigtal meter naar de bodem van een kloof en overleed aan zijn verwondingen”, aldus de hulpdiensten, die snel ter plaatse waren. (HLN/ Getty Images) 

Gerelateerde Artikelen

Engels

Vessels intercepted along eastern border

PARAMARIBO – Last week the navy intercepted three vessels along the eastern border of Suriname for several violations.

Buitenland

VS staken cruciale metingen van Golfstroom toch niet na protest in Senaat

VS - De Amerikaanse regering komt terug van haar beslissing om het systeem te ontmantelen waarmee de VS onder meer de Golfstroom monitoren.

Binnenland

Defensie bezig achterstallige bevorderingen in te lopen

PARAMARIBO – Ruim 151 militairen van het Nationaal Leger zijn gisteren bevorderd naar een hogere rang. Volgens de minister van Defensie, Uraiqit Ramsaran,...

VOETBAL

Aguirre blijft nuchter na historische groepswinst van Mexico

Bondscoach Javier Aguirre wil van geen feestje weten, ondanks dat zijn ploeg iets bereikte wat Mexico sinds 2002 niet meer was gelukt.

Engels

Zimbabwe MPs pass bill to extend president's time in power

ZIMBABWE - Zimbabwe's lower house of parliament has passed a bill to extend presidential terms from five to seven years, which would allow President Emmerson Mnangagwa to remain in power until 2030.