Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

SPORT

Suriname vaardigt zeven atleten af naar Junior Pan-Amerikaanse Spelen

Suriname zal met zeven talentvolle sporters deelnemen aan de Junior Pan-Amerikaanse Spelen, die van 9 tot en met 23 augustus plaatsvinden in Asunción, Paraguay.

Times of Suriname

De Surinaamse delegatie komt in actie in vier takken van sport. Bij zwemmen nemen Ismael Holtuin en Amazya Macrooy deel, terwijl Sion Zeegelaar en Rivano Bisphan het land vertegenwoordigen bij badminton. Op het onderdeel atletiek komen D’Angelo Huisden en Alicia Grootfaam in actie, en bij wielrennen is Xavi Wadilie van de partij.

De Junior Pan-Amerikaanse Spelen zijn een groots, multidisciplinair sportevenement voor jonge atleten uit Noord-, Midden- en Zuid-Amerika. In deze tweede editie, na Cali 2021, worden wedstrijden afgewerkt in 27 sporten en 43 disciplines, met in totaal 4.206 atleten uit 41 landen. De Spelen vormen niet alleen een podium voor opkomend sporttalent, maar dienen ook als kwalificatiemoment voor de Pan-Amerikaanse Spelen van 2027 in Lima, Peru. Vooruitblikkend op 2025 zullen openwaterzwemmen, BMX freestyle, waterskiën, golf, hockey en rugby als nieuwe disciplines worden toegevoegd aan het programma.

Gerelateerde Artikelen

Binnenland

Suriname betrokken bij strijd om toekomstig VN-leiderschap

PARAMARIBO – Suriname heeft zich op 3 augustus aangesloten bij de regionale dialoog over de opvolging van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties.

VOETBAL

Achtvoudig Surinaams international duikt plots op bij Vitesse

Jeredy Hilterman is de komende twee dagen op proef bij Vitesse. Dat melden de Arnhemmers op X. De 28-jarige spits, die acht interlands namens Suriname achter zijn naam heeft staan, wil zich bewijzen in de hoop op een contract.

Engels

Residents from Kalebaskreek capture illegalmigrants

SARAMACCA — Residents from the Amerindian village of Kalebaskreek intercepted a boat near their village on August 5th.

Buitenland

Schoonmaakster vindt Mars-reep uit 1991 die 1,5 keer zoveel weegt als huidige

ENGELAND - De vondst van een 35 jaar oude Mars-reep is viral gegaan omdat de chocoladereep 56 procent zwaarder is dan de versie die tegenwoordig in de supermarkt ligt.

Ook problemen met Canawaima Ferry

Veerboot La Gabrielle weer uit de vaart gehaald

ALBINA/SAINT-LAURENT – De veerverbinding tussen Albina en Saint-Laurent-du-Maroni is weer stil komen te liggen. De veerboot La Gabrielle, die tussen de twee grensplaatsen diensten verleent, kampt met motorstoringen melden Frans-Guyanese media.