In de damescompetitie heeft Transvaal opnieuw laten zien waarom het bovenaan staat. Het team won met 2-0 van Robinhood en bleef daarmee stevig aan kop.

De doelpunten werden gemaakt door Cherice Samsey en Shanika Kertoidjojo. Het was geen gemakkelijke wedstrijd. Robinhood probeerde met veel lange ballen Transvaal onder druk te houden. Toch bleef Transvaal rustig en georganiseerd spelen, vooral de samenwerking tussen de linies viel op. De opbouw van achteren was zorgvuldig en op het middenveld was er veel beweging en controle. Transvaal bleef geconcentreerd verdedigen en gaf weinig weg. Ondanks moeilijke momenten hield het team vast aan de afspraken binnen het speelplan. De discipline en het vertrouwen in het eigen spel maakten uiteindelijk het verschil.
Trainer Aisa Smith van Transvaal was tevreden na afloop. "Ik ben tevreden met de overwinning, vooral omdat we onze principes grotendeels hebben uitgevoerd”, zei Smith. Toch ziet zij nog ruimte voor verbetering: “We moeten rustiger blijven bij lange ballen van de tegenstander en beter communiceren in de verdediging.” Volgens de coach kan het team nóg dominanter worden als de intensiteit omhoog gaat en de speelsters hun momenten in balbezit en bij de omschakeling beter herkennen.
Met deze overwinning bevestigt Transvaal opnieuw zijn sterke vorm en blijft het team de trotse koploper van de damescompetitie. De eerstvolgende wedstrijd is tegen PVV, op de derde plaats van de damescompetitie, opnieuw in het Emiel de Lafuente Sportcomplex.