Het damesteam van Transvaal heeft in de competitie van de Surinaamse Voetbal Bond een ruime voorsprong niet weten vast te houden.
Op het Tourtonne All Stars sportcomplex eindigde de spannende wedstrijd tegen PVV in een 3-3 gelijkspel.
Transvaal begon sterk en kwam al in de negende minuut op voorsprong via Arissa Madhar: 1-0. De ploeg bleef het spel domineren en 30 minuten later verdubbelde Rochni Scholsberg de score met een knappe individuele actie: 2-0. Dit bleef ook de ruststand. Na de pauze ging het echter volledig mis voor Transvaal. Ondeya Tojo scoorde in de 48ste minuut de aansluitingstreffer en kort daarna, in de 52ste minuut, bracht Sabrina Righters PVV langszij: 2-2. Het werd erger toen Pamela Ansoe PVV in de 63ste minuut zelfs op voorsprong zette: 3-2.
Transvaal vocht zich terug in de wedstrijd en ging op zoek naar de gelijkmaker. Die leek niet ver weg, zeker nadat Saffira Hoogdorp van PVV met rood van het veld werd gestuurd wegens gevaarlijk spel. Diep in blessuretijd wist Transvaal te profiteren van de numerieke meerderheid: Cherice Samsey, net ingevallen, maakte alsnog de 3-3.
In de overige wedstrijden versloeg Robinhood het team van Athena met 2-1, terwijl Inter Para met dezelfde cijfers won van Transvaal B.