Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

VOETBAL

Vrouw van Lewandowski hekelt transfer naar Amerika

Anna Lewandowski, de vrouw van Robert Lewandowski, is op zijn zachtst gezegd totaal niet blij met de keuze...

Times of Suriname

van haar man om te tekenen bij Chicago Fire, zo blijkt uit een post op haar Instagram. Lewandowski’s contract bij FC Barcelona liep deze zomer af, en dus was de spits transfervrij op te pikken. De 37-jarige Pool koos voor een transfer naar de Major League Soccer, maar zijn vrouw had het liever anders gezien.

“Ik heb lang nagedacht over wat ik hier zou schrijven.” Ik zou een foto met een glimlach kunnen plaatsen, schrijven dat ‘we aan een nieuw hoofdstuk beginnen’ en doen alsof alles perfect is. Maar dat is het niet. En ik wil helemaal eerlijk tegen jullie zijn. “Voor ons ligt een enorme verandering: de verhuizing naar Chicago”, begint Lewandowska.

“En hoewel ik eigenlijk over opwinding zou moeten schrijven, wil ik vandaag één ding zeggen: ik ben doodsbang.” De laatste weken waren voor mij een achtbaan van extreme emoties. Barcelona is mijn thuis geworden. Mijn veilige plek, die ik met heel mijn hart ben gaan liefhebben. “De gedachte dat ik weer moet inpakken, alles wat ik heb opgebouwd, moet achterlaten en opnieuw moet beginnen, jaagt me gewoon angst aan”, vervolgt ze.

“Als  moeder voel ik enorme stress.” Ik maak me zorgen om onze dochters en hun emoties, om de nieuwe school, om hoe ze zich zullen redden in een compleet nieuwe wereld. Het leven aan de zijde van een sporter is niet alleen glans en glamour, het zijn ook moeilijke, familiale compromissen”, gaat ze verder.

“Roberts carrière stelt ons voor een nieuwe uitdaging.” Ik sta volledig achter hem en steun hem met heel mijn hart, want we zijn een team. Maar als vrouw heb ik het recht om angst te voelen. Ik heb het recht om me overweldigd te voelen, en vandaag ga ik niet doen alsof het anders is”, besluit ze het bericht. (VZ)

Gerelateerde Artikelen

Binnenland

“Meer manschappen nodig om gewapende legertjes binnenland op te ruimen”

PARAMARIBO- NPS-parlementariër Poetini Atompai kijkt uit naar de aangekondigde themavergadering van De Nationale Assemblée (DNA) over de veiligheid in het binnenland.

Engels

India floods and landslides kill at least 19

INDIA - Flash floods and landslides caused by monsoon rains killed at least 19 people in India on Sunday, officials and local media said,

Buitenland

Twee Amerikanen (38) beschuldigen ziekenhuis van babywissel bij geboorte

VS - De families van twee Amerikaanse mannen beschuldigen een ziekenhuis in de staat North Dakota van een enorme fout. Het ziekenhuis zou de mannen bij hun geboorte per ongeluk hebben verwisseld.

Binnenland

MZPHS ontvangt sneltesten en microscopen van PAHO

PARAMARIBO - Stichting Medische Zending Primary Health Care Suriname (MZPHCS) heeft afgelopen vrijdag laboratoriummateriaal ontvangen van de Pan-Amerikaanse Gezondheidsorganisatie (PAHO).

Engels

Rubio calls for Cuba to release 700 political prisoners

CUBA - US Secretary of State Marco Rubio on Saturday urged Cuba to immediately release more than 700 political prisoners, as a prominent Cuban dissident artist arrived in Miami...