
PARAMARIBO - Een woning aan de Jermesstraat te Geyersvlijt is gisteren rond 11.00 uur afgebrand. Op het moment van de brand waren vader, moeder, zoon en nichtje aanwezig in het huis.

Volgens de zoon, Dinesh Jaggernath, is de brand ontstaan bij de zekeringskast. Hij belde direct de politie op, die vervolgens de brandweer inschakelde. “Helaas duurde het te lang voordat de brandweer arriveerde. Het huis stond al volledig in brand”, aldus Dinesh. De woning, opgetrokken uit steen met een houten afdakje aan de achterkant, waar de brand vermoedelijk begon, brandde volledig af. Dinesh kon slechts een auto, bankstel en gasbom redden. Hij stond met bloot bovenlijf, in een short en zonder slippers machteloos toe te kijken hoe het huis volledig in vlammen opging. Zelfs een trui kon hij niet redden geeft hij de krant aan. Zijn ouders en nichtje zaten aan de over-kant, op het trottoir bij de buren, en konden alleen maar toezien hoe hun bezittingen verloren gingen. Dinesh ver-telt aan de krant dat de woning niet verzekerd was tegen brand.
Dinesh vraagt de samenleving om steun te bieden aan hem, zijn ouders en nichtje, die door de brand hun woning en bezittingen zijn kwijtgeraakt. Elke vorm van hulp, of het nu gaat om kleding, meubels, voedsel of financiële steun, is welkom om het gezin te helpen deze moeilijke periode door te komen. Wie een bijdrage wil leveren, kan contact op-nemen met Dinesh Jaggernath via 8710848.

