Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

TROEFCALL

Eerste baunie een feit

De tweede ronde van de reguliere competitie van de Surinaamse Troefcallbond (STcB) beleefde een spectaculaire start.

Times of Suriname

In Court Charity viel de eerste baunie, waarmee de toon voor de nieuwe speelronde werd gezet. Sudhar was verantwoordelijk voor deze bijzondere prestatie en versloeg Shaktie overtuigend met 112-57.

De baunie werd al in de eerste ronde van de wedstrijd gegeven door het koppel Dewanand Sheoratan-Jerry Anroedh. Het duo liet een sterke indruk achter en sloot het duel af met 57 punten, tot dusver het hoogste aantal dat in deze competitie is genoteerd. Sudhar behaalde uiteindelijk 55 punten. Bij Shaktie kwamen Max Soekhai en Perdiep Rampersad niet verder dan 21 punten.

Ook Friends kende een succesvolle speelavond. Tegen Rovero werd zonder al te veel moeite een overwinning geboekt: 81-59, een verschil van 22 punten. Duncan Budel en Marciano Sastro waren met 26 punten de uitblinkers bij Friends. Opvallend was dat Samie Ramjiawan en Nancy Madhuban van Rovero eveneens 26 punten noteerden, maar dit bleek onvoldoende voor een goed resultaat.

De meest spannende partij van de avond was die tussen Charity en Kolibrie. In een taaie strijd trok Charity met 83-72 aan het langste eind. Ricardo Noslin en Biekman leverden met 29 punten een belangrijke bijdrage aan de overwinning, terwijl Marcello Belgraef en Eugene Caupain bij Kolibrie eveneens op 24 punten uitkwamen.

De competitie wordt dinsdag voortgezet met de wedstrijden No Name–Kampoe, Friends–Kampoe II, Charity–Rovero en Shaktie–Kolibrie.

Gerelateerde Artikelen

Engels

Cartoonist freed after 15 years in prison without charge in Eritrea

ERITREA - A well-known Eritrean satirical cartoonist has been freed from prison after spending 15 years in detention without charge, his family and friends have told the BBC.

VOETBAL

Robinhood wint eerste wedstrijd in tweede ronde van IMT

In de U-20-competitie van de Surinaamse Voetbal Bond heeft Robinhood een belangrijke overwinning...

Senegal komt met strengere anti-lhbti-wet

Maximale celstraf naar 10 jaar

SENEGAL - Het parlement in Senegal heeft ingestemd met een wet waarmee de maximale celstraf voor homoseksuele handelingen wordt verdubbeld, naar tien jaar.

Voorbereidingen gestart voor digitalisering processen openbaar vervoer

Ook digitale betalingen inbegrepen

PARAMARIBO - Het Ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme werkt aan een omvangrijk digitaliseringstraject binnen het openbaar vervoer.

Engels

Reregistration creates division among bus owners

PARAMARIBO – The Ministry of Transportation, Communications and Tourism (TCT) had summoned bus owners for a reregistration so...