
Liverpool neemt Mohamed Salah niet mee naar Italië voor het Champions League-duel met Inter, zo weet Ben Jacobs van talkSPORT te melden.

Eerder liet The Athletic al weten dat Liverpool eraan dacht om deze keuze te maken, maar de kogel lijkt dan nu toch door de kerk. Het besluit hing af van de technisch directeur, Richard Hughes, die op die manier Arne Slot ondermijnt. Liverpool denkt echter nog altijd dat dit een tijdelijke crisis is en dat de situatie nog omgedraaid kan worden.
Ook denkt de club volgens de kwaliteitskrant nog altijd niet aan een winterse verkoop van Salah. Zijn contract loopt tot medio 2027 en de club is er nog altijd van overtuigd dat de aanvaller zijn loopbaan zal afsluiten op Anfield Road.
De Egyptenaar bleef in dat duel negentig minuten op de bank zitten en gaf na afloop een explosief interview: “Voor mij is het onacceptabel. Ik weet niet waarom mij dit gebeurt. Ik begrijp er helemaal niets van, terwijl ik zoveel voor deze club heb gedaan. Ik heb mijn positie hier verdiend, daar hoef ik niet elke dag voor te vechten. En ik sta boven niemand.”
“We gooien Mo voor de bus. Want hij is het probleem in het team. Maar ik ben volgens mij helemaal niet het probleem”, snapte Salah niets van de beslissing van Slot om hem al weken buiten het elftal te houden.
“Ik had een goede relatie met de manager, maar plotseling is er geen sprake meer van een relatie. En ik weet niet waarom. Het lijkt erop dat iemand mij buiten de deur wil duwen”, aldus de ontgoochelde bankzitter, die ook nog repte over ‘beloftes in de zomer’.
“Feit is dat ik nu al drie duels op de bank zit, dus die belofte is verbroken. Na alles wat ik voor deze club heb gedaan, doet dit echt ontzettend pijn.”
Zondag wist de immer betrouwbare journalist Jacobs al te melden dat het bestuur van Liverpool achter Slot staat. Zij vinden dat de manager moet doen wat hij nodig acht om wedstrijden te winnen. Nu blijkt dus dat Salah niet mee zal doen in de wedstrijd tegen Inter van komende dinsdag.
In het weekend speelt Liverpool nog één Premier League-wedstrijd tegen Brighton voordat Salah met Egypte mee gaat doen aan de Afrika Cup. Of Salah daar bij zal zijn, blijft een vraagteken. (VZ)

