Landskampioen Broki vertrekt woensdag naar Trinidad en Tobago voor de eerste groepswedstrijd in de Concacaf Caribbean Cup.

De Surinaamse kampioen neemt het op 6 augustus in het Hasely Crawford Stadium op tegen Club Sando en wil de groepsfase beginnen met een positief resultaat.
De ploeg heeft zich de afgelopen weken intensief voorbereid op het internationale treffen. Volgens hoofdtrainer Sérgio Rodrigues is de selectie klaar voor de uitdaging en is er met veel inzet toegewerkt naar de openingswedstrijd. “De voorbereidingen verlopen heel goed. We hebben een uitstekende trainingsweek achter de rug. De spelers zijn gefocust, gemotiveerd en vol vertrouwen. We werken aan de laatste details om in de best mogelijke vorm aan de wedstrijd te beginnen”, geeft trainer Sérgio Rodrigues aan.
Naast de eigen voorbereiding heeft de technische staf ook uitgebreid onderzoek gedaan naar de tegenstander. Aan de hand van videobeelden en beschikbare informatie is Club Sando geanalyseerd, zodat de spelers goed voorbereid aan de aftrap verschijnen. “We hebben video’s en informatie over Club Sando gevonden en zijn de tegenstander grondig aan het analyseren om de beste strategie voor de wedstrijd voor te bereiden. Vlak voordat we naar het stadion vertrekken, zal ik onze spelers een tactische analysevideo laten zien, zodat zij alles wat we tijdens de trainingen hebben geoefend, nog eens goed kunnen visualiseren”, geeft de Braziliaanse trainer aan.
Ondanks het respect voor de club uit Trinidad en Tobago reist Broki met vertrouwen af. Rodrigues is ervan overtuigd dat zijn ploeg over de kwaliteiten beschikt om een goed resultaat neer te zetten en benadrukt dat zowel de voorbereiding als het geloof binnen de groep een belangrijke rol spelen. “Wij hebben veel respect voor Club Sando, omdat we weten dat die een kwalitatief sterke ploeg is. Tegelijkertijd hebben we veel vertrouwen in ons eigen werk, de inzet van onze spelers en onze voorbereiding. We zullen het veld betreden om op het hoogste niveau te concurreren. We geloven dat we in staat zijn een uitstekende wedstrijd te spelen en een goed resultaat te behalen. Ik geloof sterk in ons werk, maar ook in Gods leiding. Ik vertrouw op God, en met Hem ben ik meer dan een overwinnaar”, geeft Rodrigues als laatste aan.