Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

Buitenland

Crimineel die al vier keer ontsnapte uit gevangenissen opgepakt in Spanje

SPANJE - De Spaanse politie heeft zondag een voortvluchtige crimineel opgepakt die al vier keer uit gevangenissen in onder meer België en Italië wist te ontsnappen.

Times of Suriname

Eind vorig jaar brak hij nog uit een zwaarbewaakte gevangenis in Italië. Het gaat om de 42-jarige Albanees Toma Taulant, die nog tot 2048 vast zou moeten zitten voor onder meer drugshandel en een gewelddadige overval. Hij werd opgepakt in de stad Tarragona, waar hij waarschijnlijk woonde. In 2009 ontsnapte Taulant voor het eerst uit een gevangenis in het Italiaanse Terni. In 2013 wist hij opnieuw te ontkomen. Later werd hij in België opgepakt. Daar werd hij opgesloten in afwachting van zijn overdracht aan Italië. Uiteindelijk wist Taulant opnieuw te ontsnappen: via een menselijke piramide klom hij over de muur. In december vorig jaar wist Taulant weer uit een Italiaanse gevangenis te ontsnappen, ditmaal uit een zwaarbewaakte gevangenis in Milaan. Volgens persbureau ANSA lukte het hem de tralies door te zagen en vervolgens met aan elkaar geknoopte lakens naar beneden te klimmen. Italië had een Europees aanhoudingsbevel tegen Taulant uitgevaardigd. Binnenkort wordt hij aan dat land uitgeleverd. (NU)

Gerelateerde Artikelen

Engels

Nepal flood death toll rises to 359

NEPAL - Devastating floods on the Nepal-Tibet border have killed at least 359 people,...

Controles lijken weinig effect te hebben

‘Invasie’ luidruchtige bromfietsers gaat ongestoord door

PARAMARIBO - Ondanks controles en bekeuringen blijven bromfietsen met aangepaste, luidruchtige drukpijpen voor flinke overlast zorgen in woonwijken.

Engels

Local entrepreneurs demand payment for delivery of food to jail houses

PARAMARIBO – The local entrepreneurs who deliver food to the jail houses have made it clear that the government has one week to pay all of the bills.

MMA

Aspinall ontkent vertrek bij UFC

UFC-zwaargewichtkampioen Tom Aspinall heeft berichten over een mogelijk vertrek bij de UFC resoluut ontkend.