Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

TROEFCALL

PTV boekt ruime zege op Victorie dankzij baunie

De Politie Troefcallvereniging (PTV) heeft dinsdagavond een overtuigende overwinning geboekt op Victorie in de KFC-competitie van de Surinaamse Troefcallbond (STcB).

Times of Suriname

Dankzij een baunie van het koppel Stivano Fede en Mitch Radjbalsingh won PTV met liefst 110-62, een verschil van 48 punten.

Fede en Radjbalsingh waren met 52 punten, inclusief een baunie en masternorm, de grote uitblinkers aan de zijde van PTV. Bij Victorie kwamen Glenn Stuurland en Severinus Horb, evenals Geertruida Loseng en Cecilia Ost, niet verder dan ieder 19 punten.

Palm Boys boekte een nipte 78-74 overwinning op No Name. Dheeradj Lachminarainsingh en Ryan Ramsahai leverden met 26 punten de grootste bijdrage aan de zege, terwijl Dew Birtantie en Haroen Dewsaran met 21 punten de beste scorers van No Name waren. Ook Olaria hield de punten in eigen huis. De ploeg versloeg Rovero met het kleinst mogelijke verschil: 77-75. George Soekhai en Fariq Tangali waren met 25 punten de uitblinkers voor Olaria. Aan de zijde van Rovero noteerden Roy Roepan en Anand Rangai eveneens 25 punten. SMC versloeg Charity met 72-65. Nimesh Radji en Sudesh Jhingoerie waren met 17 punten de beste scorers voor SMC, terwijl Otmar Kerdijk en Ivan Rozenblad namens Charity 21 punten behaalden. Daarnaast werden de resterende setten van de eerder gestaakte wedstrijd tussen SMC en Victorie afgewerkt. SMC begon die hervatting met een achterstand van tien punten, maar wist de partij alsnog met 84-79 te winnen. Deepak Bhagwandin en Hemant Parag scoorden 20 punten voor SMC. Bij Victorie blonken Raoul Hardy en Hugo Starke uit met 40 punten, inclusief een baunie en masternorm, maar dat bleek onvoldoende om de overwinning veilig te stellen. De KFC-competitie wordt donderdag 23 juli voortgezet met de wedstrijden Kolibrie – Sudhar, Shaktie – Kampoe en Kampoe 2 – Trekkers.

Gerelateerde Artikelen

Binnenland

Lange wachttijden en roekeloos rijgedrag van buschauffeurs baren zorgen

PARAMARIBO – Passagiers van verschillende lijnbusroutes trekken aan de bel over de lange wachttijden, voordat bussen daadwerkelijk vertrekken.

Engels

“More men needed to get rid of small armies in hinterland”

PARAMARIBO- MP Poetini Atompai (NPS) is looking forward to the discussions of the hinterland security issues in parliament.

Buitenland

Noord-Ierse jongen (9) die zorgde voor orgaandonatiewet krijgt nu zelf nieuw hart

NOORWEGEN - De negenjarige Dáithí uit Noord-Ierland heeft na acht jaar wachten een nieuw hart gekregen, laat zijn familie weten op X.

Binnenland

Suriname heeft nog lange weg in strijd tegen armoede

PARAMARIBO – Op papier lijkt Suriname de strijd tegen extreme armoede redelijk onder controle te hebben. Volgens het Sustainable Development Report 2026 leeft slechts 2,9 procent van de bevolking onder de internationale armoedegrens van USD 3 per dag,...