Times of Suriname Logo
Times of Suriname Logo

Buitenland

Ontvoerders zeiden in brief dat Nancy Guthrie is overleden

VS - De ontvoerders van Nancy Guthrie, de moeder van de Amerikaanse televisiepresentatrice Savannah Guthrie,...

Times of Suriname

hebben na haar verdwijning een brief gestuurd waarin staat dat de vrouw zou zijn overleden. Dat meldt CNN. Bronnen binnen de opsporingsdiensten melden aan CNN dat de ontvoerders schreven dat ze Guthrie niet wilden doden, maar dat ze kort na de ontvoering stierf. Deze brief volgde op een eerdere losgeldbrief waarin miljoenen dollars werden geëist. CNN en de lokale nieuwsafdeling van een televisiestation in Tucson, Arizona, ontvingen beide brieven, maar maakten ze niet openbaar. Op verzoek van de familie en de autoriteiten hielden ze de informatie achter, zodat eventuele toekomstige berichten van de ontvoerders konden worden gecontroleerd op echtheid.

De 84-jarige Nancy Guthrie werd in de nacht van 31 januari op 1 februari uit haar huis ontvoerd in de buurt van Tucson in de staat Arizona. Op 5 februari vroeg Savannah Guthrie in een video gericht aan de ontvoerders om een teken van leven. Een dag later maakten lokale en nationale media bekend dat de losgeldbrieven bij hen waren binnengekomen. Op 8 februari richtte Savannah Guthrie zich opnieuw tot de ontvoerders. "We hebben jullie bericht ontvangen en we begrijpen het. We smeken jullie nu om onze moeder aan ons terug te geven, zodat we met haar kunnen samenzijn", zei ze toen.

De zaak kwam opnieuw in de belangstelling nadat Harvey Levin, oprichter van entertainmentwebsite TMZ, reageerde op berichten over een brief die aan zijn redactie zou zijn gestuurd. Levin zei dat hij geen brief had ontvangen waarin stond dat Nancy Guthrie dood zou zijn. Wel zei hij dat TMZ meerdere e-mails had gekregen van iemand die beweerde informatie te hebben over de ontvoerders en de verblijfplaats van Guthrie. Voor die informatie zou één bitcoin zijn gevraagd. Volgens Levin is daarop niet ingegaan. (NOS)

Gerelateerde Artikelen

VOETBAL

Kroatië houdt WK-droom levend dankzij gouden invalbeurt

Kroatië heeft dinsdag een belangrijke WK-zege geboekt. Het ging niet vanzelf, maar uiteindelijk werd Panama verslagen: 1-0.

Buitenland

Code rood in steeds meer Europese landen vanwege extreme hitte

NEDERLAND - Waar in Nederland vooralsnog sprake is van code oranje, wordt in steeds meer Europese landen code rood afgegeven wegens extreme hitte.

Binnenland

Rechter zet streep door nieuwe eisen Baitali en schorst verdere executie vonnis

PARAMARIBO – De staat Suriname heeft een belangrijke juridische overwinning geboekt in het slepende aanbestedingsgeschil met aannemingsbedrijf Baitali NV.

Engels

Doctors sound alarm over rise in number of flu and chikungunya cases

PARAMARIBO – Doctors in Suriname recently sounded the alarm over the drastic rise in the number of fly and chikungunya cases in the past couple of weeks.